מה אומרים עלינו?

במקום שנספר על עצמנו,
קראו מה יש ללקוחות שלנו להגיד עלינו...


מנשה קורוט

משנה למנכ"ל
פרסום בלומנקרנץ מלווה אותנו כבר 16 שנה, עוד בהיותנו סוכנות ביטוח ועד המעבר שלנו להיות חברת ביטוח. בלומנקנץ הפך לחלק ממשפחת שירביט ונותן לנו מענה לכל צרכינו, החל מכרטיס הביקור וכלה בתשדיר הטלויזיה. המקצועיות, האמינות והשירות האישי, הם חלק בלתי נפרד מה- DNA של פרסום בלומנקרנץ.


טל חזן

מנהל פרסום
בלומנקרנץ חברה לפרסום החלה לעבוד איתנו לפני 14 שנה. מתקופה זו ועד היום גדלנו להיות החברה המובילה בתחום התיירות בישראל. מעבר למקצועיות, לשירות ולמחירים המעולים אותם אנו מקבלים מבלומנקרנץ, אפשר תמיד לרתום אותם למשימות ואתגרים שייענו בשמחה. מאז תחילת העבודה איתם, העברנו לבלומנקרנץ את הטיפול בכל חברות הבנות שלנו כולל: מונה טורס, קליק טרוול, קרוזינג ואחרות.


אדי וייס

מנכ"ל
אני שמח שבשנים האחרונות אנו עובדים עם פרסום בלומנקרנץ, החשיבה וההבנה שלהם של עולם הפרסום והמדיה, עזרה לגני שרונים להגדיל משמעותית את מכירת הדירות. החבר'ה מבלומנקרנץ תמיד זמינים ומבצעים כל עבודה ביעילות המרבית ותמיד עם חיוך ואכפתיות. החברה שבבעלותי יזמה פרוייקט נדל"ן חדש באילת והדבר הטבעי והנכון היה, לקחת את בלומנקרנץ כמשרד הפרסום של הפרוייקט.


אורן לוני

בעלים
הכרתי את החבר'ה מבלומנקרנץ לפני שנה וחצי, פשוט גברים! בלי פוזות נותנים עבודה חבל על הזמן ומשיגים לי את המחירים הכי טובים שיש. מאז שהתחלנו לעבוד יחד, רשת BURGERIM מכרה עשרות זכיינויות ברחבי הארץ. תודה רבה על הכל.


נבנה ע"י: SoftQual  
כל הזכויות שמורות